Купить вигідно дуб-кругляк в Україні на відкритих торгах


Сьогодні усі значні операції купівлі-продажу дуба-кругляка переведені на електронні майданчики системи Prozorro. Це зумовлено тим, що Уряд поставив перед собою завдання вивести галузь з тіні. І дійсно, минув без малого рік, а об’єми торгівлі деревиною через публічні аукціони суттєво збільшились та продовжують рости. Ознайомитись з інформацією, як проводяться публічні аукціони, що потрібно, щоб прийняти в них участь, можна за посиланням: https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/kupt-kruglyak-sosn-cherez-sstemu-prozorroprodazhi/.

Відкрита система торгівлі

Відкрита система торгів тими чи іншими ресурсам відкриває нові можливості. Коли мова йде саме про торгівлю деревиною, то такий механізм працює менше року. В обов’язковому порядку через електронні майданчики Прозорро повинні реалізовувати свою продукцію великі лісгоспи с доходом більш ніж 10 млн гривень. Мова йде про лоти, вартість яких перевищує 200 тисяч гривень, а об’єм – 150 кубічних метрів.

Що дають відкриті торги деревиною:

  • вигідні умови;
  • прозорість, відсутність зловживань;
  • безпека;
  • рівні умови для всіх учасників;
  • можливість вести торгівлю онлайн с партнерами за всієї України.

Щоб долучитися до торгів деревиною, досить просто пройти реєстрацію на акредитованій площадці. Це автоматично відкриває ряд різних категорій торгів, доступних на порталі Прозорро, в тому числі можливість купувати та продавати кругляк дуба.

Особливості торгівлі через Прозорро 

Сьогодні торгувати деревиною стало дійсно дуже просто. Приватні особи, підприємці та юридичні особи можуть спробувати вийти на новий рівень, адже публічні аукціони дають можливість вести чесну, прозору торгівлю без посередників та отримувати вигідні умови співпраці, як для продавців, так й покупців.

Тепер не треба займатись пошуком постачальників якісної деревини. Достатньою зареєструватися на майданчику Прозорро, щоб отримати пропозиції від провідних постачальників деревини з усіх куточків України. Завдяки прямій торгівля з виробником сировини, можна отримати умови набагато вигідніші, чим при прямих контрактах. При цьому ризики мінімальні, оскільки всі торги на Prozorro публічні та відкриті, ризик шахрайства та зловживань відсутній. Цінові пропозиції анонімні, продавець не знає, хто з учасників їх подає.