Придбання на торгах


Зараз в Україні існують нові правила щодо різних видів товарів, включаючи їх реалізацію. Український уряд затвердив можливість проведення аукціонів та торгів за допомогою електронних платформ. Вони також обрали разовий обмін, який можна було б оприлюднити. Комісія обрала Універсальну біржу України та її офіційного партнера, державну компанію ProZorro.Sale.

З 2016 року вони співпрацюють та успішно проводять онлайн-аукціони. Вони дозволяють приватним особам та компаніям вільно продавати товари та послуги за межами дому або за межами нашої країни. Завдяки величезному потенціалу електронного простору, уряд отримує великий відсоток усіх електронних продажів, які надходять у державний бюджет. Детальніше про такі можливості ви можете прочитати на офіційній сторінці за посиланням sale.ueex.com.ua.

Які переваги роботи з безкоштовною платформою для торгів «ProZorro.Sales»?

Серед основних переваг користувачів:

  1. Простота роботи на веб-сторінках. Швидкий і простий інтерфейс розроблений таким чином, що людина вже може знайти всю необхідну інформацію на домашній сторінці сайту. Цю інформацію бачить кожен, оскільки система максимально прозора.
  2. Безпека. Вся непублічна інформація про учасників торгів повністю захищена від хакерів і шахраїв, а процес торгів здійснюється під контролем спеціалізованих агентств, волонтерів та принтера Prosoro в електронному просторі.
  3. Актуальність. Співробітники біржі Переконайтесь, що вся інформація на веб-сайті є офіційною та актуальною. Вони перевіряють всіх новостворених учасників на точність інформації, зареєстрованої для заявки.

Продаж нереалізованих активів Державного агентства резервів України Prozorro

Державне агентство заповідників України — державна установа, заснована в 1991 році Кабінетом Міністрів. З цього моменту його статут передбачає включення активів та їх кількості до фонду ліквідного резерву. Зараз цей об’єкт належить центральній виконавчій владі і був затверджений у 2014 році Положенням № 517. В даний час агентство має Раду міністрів та Міністерство економіки та торгівлі. Головною метою Державного резерву є створення та використання ліквідних запасів країни. Після реформ 2014 року в 2015 році до законодавства були внесені нові зміни. Обрано нове керівництво Державного резерву, яке змогло підвищити ефективність його роботи та повністю реорганізувати економіку.

Чому ви повинні продавати та купувати енергію сонцяна аукціоні системи ProZorro.Sale?

Штаб-квартира енергетичної біржі Prosoro sale.ueex.com.ua/filter/arrested-property розташована в Києві і охоплює 32 інші компанії та 44 біржі партнерів. Це допомагає продавати різні товари в кожному регіоні України. Ця діяльність включала склади та холодильники, пекарні та пекарні, нафтопереробні та інші заводи, а також науково-дослідний інститут.

В даний час щонайменше 70 видів державних резервів мають стратегічне значення. Інвентар включає товари першої необхідності, продукти харчування, нафтопродукти та нафту, паливо та іншу сировину, необхідну для промислового виробництва країни. Український мобілізаційний фонд включає 3800 цих продуктів.