Сайт державних закупівель – Українська універсальна біржа


З 2016 року Українська універсальна біржа є частиною цілісної бази даних платформи Prozorro. Портал закупок УУБ, перевірений Міністерством економічного розвитку, отримав IV рівень акредитації.

Цей сайт є необхідним помічником для компаній, а також для всіх, кому потрібно в найкоротші терміни займатися державними закупівлями без особливих витрат. УУБ працює з 1997 року, володіє великою майстерністю спільної діяльності з різними підприємствами. Беручи участь у публічних закупівлях Prozorro через сайті Української універсальної біржі, користувач отримує прозорі аукціони.

Аукціон УУБ – що це?

Для продажу державного майна за реальною та пристойною ціною, а також керуючись законом, була розроблена спеціальна система торгів, державна та повірена. На ній можна розмістити пропозиції про продаж, а потенційний клієнт може придбати нерухомість за реальною вартістю без підводних каменів і прихованих платежів.

Розробка аукціону Prozorro відбулася як відмінна можливість подолати корупцію та сірі схеми. Це цілісна електронна система, де державний орган виставляє майно на продаж у суспільне надбання, і кожен, хто захоче, може купити будь-який лот за відповідну йому вартість. Аукціони проводяться на майданчиках, акредитованих разом із сайтами цілісної системи.

Крім того, під час конкурсних торгів Prozorro учасники залишаються прихованими, поки не буде визначено переможця. Ця посада допомагає уникнути шахрайських торгів і присудити перемогу чесно. Основним завданням у минулому була низька оцінка вартості державного майна, величезна частина грошей виплачувалася у конвертах. Результатом став продаж активів за ціною, значно нижчою за ринкову.

В результаті до державного бюджету не надходили великі суми грошей, а чиновники, причетні до подібних шахрайств, ставали багатими на наших очах. За підтримки аукціону Prozorro все було радикально змінено. В результаті Prozorro змінити реальну вартість практично неможливо, а продати те, що потрібно клієнту, виключаючи «кумівство». Таким чином, корупція разом з її вітаючими чиновниками забувається. На порталі Української універсальної біржі є безліч лотів, серед яких є земельні ділянки. Щоб дізнатися більше про торгівлю землею, перейдіть на портал https://sale.uub.com.ua/news/zakon-pro-zemelqni-aukciony-prodazh-s-g-dilyanok-na-prozorro-sale

Яке майно продається на земельних торгах?

Продаж майна здійснюється відповідно до закону країни про цикл сільськогосподарських ділянок. На акредитованому електронному сайті УУБ, починаючи з 1 липня 2021 року, продаж ділянок такого розпочався:

  • державні землі (якщо місцеві чи виконавчі органи прийняли відповідне рішення);
  • продаж майна банкрутів або арештованого майна примусово (відповідно до Закону «Про виконавче провадження» – послідовність виконавчого провадження та вжиті заходи можна побачити в Інтернеті на веб-сайтах державних служб та державних реєстрів);
  • не обов’язковий продаж приватними особами земельних ділянок сільськогосподарського призначення.

Всі дані про ділянки, що продаються, позначені на сайті. Для зручності користувачів є фільтри. Ви матимете можливість ознайомитись з інформацією та ретельно продумати своє рішення, не виходячи з дому. Експерти компанії постійно надають високоякісну підтримку у виборі швидкими темпами та дають рекомендації щодо питання, котрі виникають. Щоб укласти угоду, вам просто потрібно пройти реєстрацію, котра проходить в Інтернеті.

Усі дорослі мають право та бажання брати участь у аукціоні. Новачки в цьому бізнесі незмінно мають ймовірність відстежувати торгівлю «в прямому ефірі». Документи про операції та угоди завантажуються та зберігаються на електронній платформі Prozorro і мають доступ до кожної особи, яка цього бажає. У 2024 році земельний аукціон також матиме доступ до юридичних осіб, зареєстрованих в Україні. Така умова необхідна для того, щоб не з’являлися негативні коментарі, пов’язані з нововведенням.

Усі зареєстровані користувачі мають однакові права і в той же час відстежують те, як відбуваються торги. Усі лоти обладнані власним таймером, який показує, скільки часу залишилося до прийняття пропозицій та початку аукціону. При подачі заявки необхідно вказати вартість лота та внести гарантійний внесок. Як правило, він досягає 10% від встановленої ціни об’єкта. Це необхідно для того, щоб гарантувати здатність тих, хто залучений до оплати.

Проводячи закупівлі на сайті української універсальної біржі вам надаються гарантії чесності та прозорості, безкоштовна консультація персонального адміністратора та підтримку на всіх етапах відкритих торгів.